Recenze zákazníků Malina Group

Vážíme si našich zákazníků a děkujeme za jejich reference. Enormní zájem o dodání FVE na klíč stále roste. Program „Šetřím s Malinou – šetřím hned“ je cesta pro získání všech výhod fotovoltaiky bez stresu a čekání na instalaci.

Marek K.

Chtěl bych se podělit o dobrou zkušenost s nákupem fotovoltaiky u firmy Malina Group. Druhý den po zadání poptávky se mi ozval obchodní zástupce p. Smetana, který si se mnou domluvil schůzku, na které mi vše vysvětlil, nakonfigurovali jsme spolu elektrárnu vhodnou pro náš dům a nastavili to tak, abych dostal co nejvíce z dotace (celková dotace dělala 301 500Kč). Po osobní schůzce mi ještě p. Smetana zpracoval grafický návrh panelů na mé střeše, aby mě ujistil, že se tam elektrárna vleze. Nyní čekám na instalaci elektrárny. Již jsem dostal zpracovaný projekt a energetickou studii.

Robert B.

Dobrý den, přidávám jednu pozitivní recenzi. S prací a přístupem montážní party pana Kafky jsem byl velmi spokojený. Smluvený termín byl 1.11., do tří pracovních dnů bylo vše naistalováno. Teď ještě čekám na revizního technika a předání. Měl jsem před instalací obavy, hlavně kvůli negativním recenzím, které jsem si zde přečetl, ale nakonec vše proběhlo bez komplikací. Byl jsem mile překvapen.

Jaroslav M.

Při rozhodování a výběru dodavatele fotovoltaické elektrárny jsem kontaktoval několik firem. Vybral jsem firmu Malina Group po konzultaci s panem Lubošem Škodou, který mi velmi dobře vysvětli technické informace, cenu a postupy dodávky FVE. Velmi dobře byla připravená smlouva o dílo a dodatky, kterou jsem podepsal 20.7.2022. Po podpisu smlouvy mi byla zaslána studie a přehled projektu. Následně byla podána žádost na dotaci, která mi byla již přiznána 29.10.2022. Montáž a dokončení FVE je 4 měsíce od přiznání dotace. Zatím jsem s postupem spokojen.

Jana P.

Dobrý den, moc nerozumím, proč tato firma má tak špatné hodnocení. Asi konkurenční boj. Každopádně smlouvu u nás jsem podepisovala v únoru letošního roku a instalace probíhala v červnu. Firma zařídila revizi, připojení k distribuci, dotace a veškeré práce. Komunikace probíhala dobře. Vybírali jsme z více firem a Malina byla bezkonkurenčně nejlevnější. Vybrala jsem dobře a firmu mohu jen doporučit. Děkuji

Bernard N.

Kdysi jsem pracoval jako supervizor prodejců v uplně jiném odvětví, ale tým z takových lidí bych bral všemi deseti. Díky za to – mám hroznou radost, když v jakémkoli obchodním vztahu narazím na profesionální přístup. Rozhodně to není standard 😉

Ilona D.

Již po PPP, smlouva podepsána v březnu. Nyní čekáme na vyplaceni dotací. Za nás tedy mohu doporučit. S Malinou velmi dobré zkušenost od komunikace s obchodní zástupkyní, až po jejich infolinku, kam se v pohodě lze dovolat.

Petr E.

Můžu doporučit, fotovoltaická elektrárna splnila mé očekávání, a realizace proběhla v pořádku. Hlavně musím pochválit obchodního zástupce pana Ing. Daniela Čermáka, který vždy ochotně komunikoval, vše vysvětlil a zařídil.

Dagmar J.

Firmu Malina Group mohu jenom doporučit. Realizace proběhla v květnu. Dotace vyplacena 7.9.2022. Velmi děkuji panu D. Čermákovi za hladký průběh celého procesu.

Jaroslav P.

Také musím pochválit pana Filipa Čermáka, je to ochotný a vstřícný člověk, který se snaží pomoci a co slíbí to je tak jak se domluví. Máme již nainstalované čerpadlo a teď čekáme na instalaci fotovoltaiky. Realizace čerpadla proběhla během cca 48 hodin, jeden den pracovali téměř do půlnoci, jen abychom měli alespoň teplou vodu.

Jára K.

Dobrý den děkuji za výbornou spolupráci s panem Lubošem Škodou, jsem velice spokojen s komunikací a vyřešením realizace moji FVE,

Luděk J.

7.3.2022 podepsána smlouva na fotovoltaickou elektrárnu a tepelné čerpadlo. Tepelné čerpadlo bylo spuštěno začátkem května. Fotovoltaická elektrárna běží od 15.9.2022. Jediné, na co jsme dlouho čekali, byly revize, ale zase chápeme, že obrovská poptávka zapříčinila nedostatek revizních techniků na trhu. Nicméně vše se stihlo v termínu. FVE krásně generuje elektřinu a tepelné čerpadlo krásně topí. S firmou Malina Group jsme byli spokojeni. Děkujeme hlavně panu obchodnímu zástupci Ing. Danielovi Čermákovi za jeho profesionální a lidský přístup.

Josef S.

Dobrý den. Jsme starší manželský pár a rozhodli jsme se na svoji rodinný dům zřídit fotovoltaiku. Je to pro nás velká investice a doufám, že to v budoucnu někdo ocení. Jelikož jsme neznalý této problematiky, hledali jsme vhodnou firmu s dobrým obchodním zástupcem, který nás seznámí s veškerou problematikou. Jednoho dne jsme našli ve schránce letáček Malina Group od pana Libora Štěpánka a od té doby šlo už vše jak po másle. Velice ochotný pan Štěpánek, vše nám vysvětlil, dokonce nás třikrát navštívil, abychom si upřesnili vše, co je třeba k pořízení fotovoltaické elektrárny. Samozřejmě jsem si předtím přečetl všelijaké různé recenze na vaši firmu, ale je mi jasné, že konkurenční firmy na sebe budou psát různé nehezké hodnocení. Od vaší firmy jsem nic takového nezaznamenal. Zřejmě to není váš styl, a to také rozhodovalo o tom, že jsme si vzali vaši firmu. Ale ještě jednou připomínám, největší podíl na tom má váš obchodní zástupce pan Libor Štěpánek, kterému ještě jednou tímto děkuji. Doufám, že zbytek realizace bude stejně pohodový jako doposud sestavení rozpočtu, 3D projekt a žádost zelené úsporám. Ať svítí těm, kteří se pro vás rozhodnou, a i těm kteří se pro vás nerozhodnou.

Martin R.

Podpis smlouvy na konci ledna a od září už vyrábíme elektřinu. Přestože ve smlouvě byly uvedeny delší dodací lhůty, se kterými jsme počítali, všechny tyto termíny se nakonec podařilo zvládnout i v předstihu. Podpis smlouvy na konci ledna, návoz materiálu 16.5., instalace FVE 18.-19.5., doplnění baterie 15.6., 27.7. revize, 5.9. výměna elektroměru ČEZem a spuštění celého zařízení. Nyní už jen čekáme na dotaci. I přes časovou prodlevu nástupu revizního technika (přeci jen jich v ČR asi není tolik), což se u tak obrovského nárůstu realizací FVE v ČR v tak krátkém období dá pochopit, vše dopadlo dobře. Hlavně bychom chtěli touto cestou poděkovat obchodnímu zástupci Ing. Danielovi Čermákovi, který se o nás po celou dobu profesionálně staral a v případě jakýchkoliv nejasností či obtíží, je obratem vyřešil k naší spokojenosti.

Jiří T.

S firmou jsem velmi spokojený a to hlavně i díky tomu, že jsem jednal s panem Filipem Čermákem, který je vstřícný a vše mi vysvětlil. Navíc se snaží dodržet vše, na čem se dohodneme. Při realizaci byla 100 % spokojenost s partou, která prováděla realizaci elektrárny.

Dorka H.

Firmu musím na základě osobní zkušenosti pochválit. Komunikace rychlá, na e-mail odpověď do dvou/tří hodin. V červenci zaplaceno a tento týden přijede montážní parta nám to nainstalovat. Za mě tedy vše v pořádku a Malina Group mohu doporučit.

Vladimíra S.

Firmu Malina Group doporučuji. Skvělá komunikace, dodržení termínu. Montáž prováděli profíci. Čistá práce, po ukončení po sobě montéři uklidili. Teď už čekáme jen na příchod revizních technika.

Jiří H.

Vše proběhlo bez problémů. Smlouva podepsána 18.7.,instalace cca 5 dní od 8.12., revize 22.12.a předání 6.1. Teď je to na E.ONu, který musí dát HDO a elektroměr. Vše funguje. Montéři z Wattmontu super, za 3 dny bylo vše připraveno k zapojení, i když den před realizací spadlo 10 cm sněhu. Jednání na úrovni, jednotlivé maličkosti se řešily na místě. Nic nebyl problém. Doporučuji. Takhle si představuji profesionální přístup.

Roman M.

Osobně jsem s firmou velmi spokojený. V březnu jsem podepsal smlouvu a od konce října provozuji kompletně i s výměnou elektroměru. Řešil jsem pouze kosmetické vady jako chybějící koncovky lišt a zarovnání panelů. Tímto chci poděkovat p. Milanu Kyšperskému za příkladnou spolupráci a rychlé řešení mých dotazů.

Michal N.

Jak s firmou tak i s technologií, kterou dodávají jsem spokojen. Podpis smlouvy 4/2022…realizace 7-8/2022. Nyní už jedeme na FVE na plno. Speciální díky patří obchodnímu zástupci p.Vojtíškovi a pak předávajícímu technikovi p.Šímovi.

Denisa L.

V měsíci září u nás probíhala montáž fotovoltaické elektrárny. Celkem se tu vystřídali 3 montážní party. Jedna na střechu a dvě na elektro-zapojení. Po přečtení různých recenzi na internetu musím říct, že u mého případu vše naštěstí dopadlo velmi dobře a to vše díky Ing. Danielovi Čermákovi. 🙂

Ještě váháte?

Nechte si i od nás vypracovat nezávaznou nabídku na míru!